| κλάους a întrebat:

pun o intrebare cam dificila stiusad. Am vazut aseara un film in Grecia cu o fata care era intr-un parca de distracti (la un carusel) cu prietenul ei si inca doi iubiti (prieteni cu fata acea). Asa iar ea avea un aparat de fotografiat si oameni de la carusel o zis ca e interzis si o plecat caruselul si alt baiat care avea o camera de filmat o scapato jos cand caruselul se invartea peste cap si so prins de sinele pe unde mergea caruselul si dupa aia o inceput dezastrul o inceput sa cada din carusel copii si [...] dupa aia cand moare si prietenul cu care sta in carusel ea pica jos si se trezeste si realizeaza ca o fost un vis. Cand vede ca o fost un vis tipa sa se dea jos si se da jos cu prietenul ei cu care statea in carusel iar dupa aia o spus sa nu mearga caruselul pentru ca o sa se intample ceva, garzile o luoato si caruselul o plecat si imediat vine ea si spune nu, dar oameni nu or oprit caruselul si se intampla iar ce o visat ea. Nu stiu daca ati vazut filmul sau daca a fost dat in ROmania dar daca la-ti vazut spuneti-mi va rog cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

Se numeste Destinatie finala sau in engleza Final Destination si sunt vreo 4 de genul ar fi indicat sa le veizi pe toate ca sunt superbe.
Primul e cu avionul cand se prabuseste, 2 cu un accident in lant pe autostrada, 3 e cel de catre vb tu iar 4 e cu un accident mare pe o pista de raliuri. Merita vazute toate pentru ca un pic sunt legate intre ele.

3 răspunsuri:
| κλάους explică:

@bilexa

Asta e, mersi fffoarte mult.

| hallo a răspuns:

Pai stii macar pe la ce ora o inceput sau so teriminat? si pe ce canal era? daca da cauta program tv online cauti canlu respectiv si iti dai seama care ii dupa ora big grin

| dionisie a răspuns:

Filmul se numeste; i see you dead 4