| anonim_4396 a întrebat:

Buna, puteti sa-mi recomandati cateva seriale/filme misto, mai noi,genul thriller,mistery,actiune, sf? mersi!

21 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cronica Vampirilor daca nu l-ai vazut!

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Mersi dar nu-mi plac filmele cu vampiri,am vz in trecut destule. ceva actual vreau si doar thriller,mister,sf,actiune si diferit, daca am ratat eu, poate, pentru ca am cam vz tot ce e pe Netflix, hulu, etc

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am zis si eu cand am auzit prima data de el dar crede-ma e un serial mult prea bun sa-l pierzi! E un serial 80% dragoste si restul drama, putina actiune si ce mai e pe acolo. Nu e un film numai despre vampiri cum sunt celelate filme cu vampiri... Te rog eu sa-i dai o sansa acestui serial si-ti promit ca ve fi dependeta de el! Urmareste un episod maxim 2 si-ti promit ca nu te vei mai putea opri! Vreau sa-mi lasi aici un coment dupa ce ai urmarit primul episod, sunt sigur 1000% ca o sa-ti placa mult! happy

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat sa-ti spun, in engleza se cheama: The Vampire Diaries! imi vei multumi mai tarziu... happy

| CleanHeart a răspuns:

Lucifer
Ginny si giorgia
Meteor garden( preferatul meu, e mai copilaresc)
Insatiable
Virgin river
Viata pe planeta noastra
Rupt de realitate
Peaky blinders
Vizavi
Nevinovat

| anonim_4396 explică (pentru CleanHeart):

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Orphan : First Kill (2022)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Thxx!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

L-am vazut!

| LisaJulie a răspuns:

,,Bird Box și A Quiet Place"

| Jessica1235 a răspuns:

Split, Glass (continuarea de la Split), The invisible man, It, Megan.

| anonim_4396 explică (pentru Jessica1235):

Mersi..vazute.

| Jessica1235 a răspuns (pentru anonim_4396):

Boogeyman 1,2, 3, The open house, Scream (sunt vreo 7), The nun 1, 2, The purge day 1, 2, 3, O aplicației de coșmar, The bay bay man, Babysitter 1, 2

| anonim_4396 explică (pentru Jessica1235):

Mersi!

| Jessica1235 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere!

| SapLla a răspuns:

-Fear Street 1, 2, 3 (filme)
-Tu/You (super mișto, nu este nou dar este recent/serial)
-Toată franciza Saw dacă ești cu filmele horor (filme) (;
-Proiectul Adam (SF/film)
-Nu priviți în sus(Film)
-Jumanji(Film)
-Dragoste și Monștri(Film)
-Jocul Calamarului (Serial/este serial korean dar foarte tare și interesant)

| anonim_4396 explică (pentru SapLla):

Mersi! am vz toate seriile you, am vz saw 1-10, jumanji nu-mi place,nu e pe stilul meu,dar am vz un pic din el,korean niciodt,ma uit doar la spaniole,americane si tot ce e in lb englz.iar ce mai are si horror printre, nu ma uit, m-am plictisit de horror, m-am uitat ani de zile, acum nu mai am chef.dar mersi frumos!

| lpavel a răspuns (pentru SapLla):

Ia-i dat niste seriale neterminate? Iar seria Saw nu i-as recomanda nimanui, dar unei fete... e un film bolnav, daca ar fi dupa mine l-as interzice!

| SapLla a răspuns:

Dacă vrei niște filme care m-au pasionat pe mine mult (nu sunt noi chiar sunt vechi):
-Christiane F
-Requiem for a dream

| anonim_4396 explică (pentru SapLla):

Mersic

| sorcerer a răspuns:

Realitatea TV:
https://en.flicksmore.com/tv/vid-8491157-baddies-east.html

Vă voi oferi câteva link-uri unde puteți alege ceea ce credeți că vă place:
https://www.99reel.com/
https://www.reelsimilar.com/
https://www.reeltip.com/