| Crissu3005 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati va rog niste seriale mai romantice/de dragoste? in ultimul timp am urmarit foarte multe din categoriile actiune, thriller etc.As vrea sa mai schimb genul putinlaughing

Răspuns Câştigător
| niponX a răspuns:

Bună,
Ceea ce pot să îți recomand cu căldură este Sex& The City. Eu sunt înnebunită după el. E un serial bun. A apărut chiar un fel de ipoteză pentru serial: The Carrie Diaries. Este doar un sezon, acum se filmează cel de-al doilea.
Dacă nu îți place acest gen, poți încerca: Army wives, Life unexpected, The O.C, The secret life of an american teenager, FRIENDS WITH BENEFITS, private practice, pushing daisies, etc.
Cu stimă,
niponX

| Crissu3005 explică (pentru niponX):

Sex&the city este intr-adevar genial.L-am vazut dar sunt aici si niste seriale pe care nu le-am vazut.Multumesc de sugestii.

| niponX a răspuns (pentru Crissu3005):

Dacă ai văzut Sex&the city, atunci îți recomand să cauți și The Carrie Diaries, la primul sezon momentan. Îți va placebatting eyelashes Cât despre celelalte seriale, sunt bune, în general.
Oricând cu plăcere:*

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl
The O.C.
The Carrie Diaries
Grey's Anatomy
How I Met Your Mother

| XoXoAlee a răspuns:

The vampire diaries e de actiune dar e si dragoste, romantism. si e chiar fain

| point0707 a răspuns:

90210. Pretty little liars.