| anonim_4396 a întrebat:

S-a terminat serialul tanar si nelinistit? La ce episod sa ajuns.Inca nu m-am uitat la serial si vreau sa incep cu ep 1 big grin

Răspuns Câştigător
| Pimpux a răspuns:

Sa se termine unde? pai ia-l tu frumos de la inceput, de la episodul 1 ca la protv e la episodul 4000+, iar in SUA s-a ajuns la peste 10 000 de episoade. vizionare placuta tie si generatiilor tale.

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ultima oara stiam ca era pe la vreo 10500

| beastboy84 a răspuns:

Primul serial a fost difuzat la majoratul lui Stefan cel Mare happy bafta tie si stra-stra-stra-stra-stra-stra-stra nepotilor taihappy

| Cerby a răspuns:

Cred ca vei imbatrani sa astepti asta sa zic pana acum au fost 10.000 sau mai mult de episode.Serialul se va relua cand vor muri toti(cred), deja a murit baba aia blonda(nu stiu cum o cheama-a dat stire pe facebok si cred ca la protv)

| HeLp222 a răspuns:

Serialul e de 11 ani, nu s-a terminat inca.pe pro tv s-a ajuns la episodul 4470- cam asabig grin

| HeLp222 a răspuns:

Serialul e de 10-11 ani. nu s-a terminat inca. pe pro tv s-a ajuns al episodul 4470, cam asabig grin

| mVictoria a răspuns:

Serialul este difuzat inca din anul 1973. Are 40 de sezoane, si in 19 Aprilie a aparut episodul cu numarul 10.145. Vizionare placuta! happy