| Simonikk a întrebat:

BUNA s-a uitat cineva vreo data la serialul de pe tvr 1 legenele palatului cu printul Jumong?
cum se termina serialul stiti?

Răspuns Câştigător
| 54ndy a răspuns:

Da mă uit la jumong da nu ştiu cum se va termina, are 81 ep. deci mai are până să termină. http://seriale-turcesti.forumgratuit.ro/......tul-jumong

3 răspunsuri:
| analoveskorea a răspuns:

Eu ma uit dar nu vreau sa aflu dinainte cum se va termina, stiu ca Jumong va intemeia Goguryeo si va fi rege acolo pana va muri parca din cauze necunoscute.nu stiu sigur si fiul sau Yuri ii va lua locul si il va omora pe Daesoh atat stiu...

| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu ma uit dar nu stiu cum se termina si nici nu vreau sa aflu inainte ca nu ar mai avea farmec dar daca tu vrei sa afli te poti uita aici la ultimul (sau la orice alt episod)episod aici http://xfilmeonline.ucoz.com/......_online/82
sper ca te-am ajutat
pa, pa

| Sarah_8522 a răspuns:

Eu iti spun ce am aflat ca : printul Jumong isi face noul regat pe nume Guguryo. Si s-e spune ca nici-o data nu s-a impacat cu Daesoh.Si poti afla mai multe pe youtube.com sper ca te ajuta!