| Robieski a întrebat:

BUNA! Sambata este ziua mea... Imi invit niste prieteni la mine acasa la un film. Am decis cu ei sa ne uitam la unul de groaza... Ce film de groaza bun stiti? (as prefera sa mai putem dormi noaptea laughing )

7 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Wrong Turn, Saw - superbe :X

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Den.Ti l recomand.

Răspuns utilizator avertizat
| andyeyes99 a răspuns:

Insidious (2010) daca ai si un sitem audio bun e numai bine. Sunetul face tot filmul. Si sincer sa fiu e singurul care ma mai speriat in ultimul timp.Si nu te uita la wrong turn ce-a mai mare prostie vazuta mai mult razi.

| Hng123 a răspuns:

Grave encounters 1 nu cred ca o sa va mai culcati dar macar va distrati.cand e un grup mai mare nu te mai speriii asa de tare

| DanielCosmin827939 a răspuns:

The exorcist of emily rose

Întrebări recente