| StellaFitz a întrebat:

sambata invit niste prietene la mine si ne uitam la un film. Ce film am putea alege? sa fie animat.sau family. dar fara scene xxxlaughing si mister.laughing funda.

12 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Smurfs:X:X
Fuuunda?puppy dog eyes

| Authentic_Ok_1981 a răspuns:

Animati ar fi:
Sammy's Adventures: The Secret Passage (2010),Happy Feet Two (2011),Winnie the Pooh (2011),The Smurfs (2011),Rango (2011),Animals United (2010),Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009),A Christmas Carol (2009)si multe altele.
p.s sper ca nu l-ai vazut pe toate :d

| CupCake97 a răspuns:

Film horror : "the ring"
animat: "gnomeo and juliet"

| CupY a răspuns:

Kung fu panda, Kung fu panda 2, How to train your dragon, tangled.

Sunt superbe toate, dacă nu le-ți văzut. Tangled e cel mai bun dintre toate.

Nu mai zic de seria shrek.

| StellaFitz explică (pentru CupY):

Da .l.am vazutlaughingtangled.dar motanul incaltat varianta noua e faina?laughing

| CupY a răspuns (pentru StellaFitz):

Din câte am văzut din trailer trebuie să fie genial.

| StellaFitz explică (pentru CupY):

Atunci ramane!laughing:*

| CupY a răspuns (pentru StellaFitz):

Așteptăm feedback la cum a fost filmul, de la 1 la 10.

| StellaFitz explică (pentru CupY):

Asteptam.

| sharky88 a răspuns:

Tangled

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mrs Doubtfire, toate seriile singur acasă, sînt super comedii.

| Dana9715 a răspuns:

O poveste incalcita... e super