| oPikaa a întrebat:

:* Scuzati-mi categoria, dar nu am gasit una portrivita pentru intrebarea mea: "Cand si la ce ora incepe episodul 1 din sezonul 4, The Vampire Diaries? big grin" Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Categoria potrivita era "filme si seriale"; Primul episod din The Vampire Diaries sezonul 4 va apărea pe data de 11 octombrie in State, si sa speram ca probabil pe 12 octombrie în România.

| oPikaa explică (pentru luiza):

Multumesc, nu gasisem categoria laughing La ce ora stii?smug

1 răspuns: