| dianaa99 a întrebat:

se apropie Craciunul si as vrea niste idei pentru filme haioase de Craciun.
imi puteti spune va rog si lucruri pe care le pot face in seara de Craciun?
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| FreDoo14 a răspuns:

The Dictator- pe divix online bizz(sunt multe filme haioase acolo)

1 răspuns:
| miawwow a răspuns:

Filmul asta este bestial, si are si Halloween si Craciun totodata in el: The Nightmare before Christmas. In seara de Craciun ai putea iesi cu prietenii daca te lasa parintii si poti impodobi bradul cu familia. Asa vei avea o zi pe cinste big grin Funda?

Întrebări recente