| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i iau ceva prietenei mele cele mai bune de craciun sar nu prea am idee ce? Imi puteti da cateva idei va rog?(lucruri mai haioase) happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă tot spui că sunteţi cele mai bune prietene, cu siguranţă aveţi multe poze împreună. Cumpără un tricou simplu sau o bluză şi du-te să imprimi câteva fotografii. Este un cadou creativ şi o amintire superbă. Încearcă să îl rogi pe cel de la magazin să scoată fundalurile de la poze şi să vă decupeze numai pe voi. Alege nişte poze atât recente cât şi mai vechi ca să vedeţi cât aţi evoluat şi poţi să-i scrii chiar şi un mesaj haios happy

| Teodoraa6 a răspuns:

Ai putea sa inramezi o poza "haioasa"cu voi 2
Sau pur si simplu sa ii iei o caciula, un fular si niste manusi foarte dragute, sau o cana personalizata cu un mesaj(de iarna) gen: Sezonul buzelor crapate laughing)

| frumoasababy a răspuns:

Poti sa ii cumperi : 1. cercei, 2.o oja (culoarea ei preferata), 3. o esarfa, 4.ir( ruj), o paleta mica de farduri (daca folosete), 5 poti sa ii cumperi 0 bratara fix la fel ca si ata sa aveti la fel bratara cmbp. sau poti sai cumperi niste jambiere, manusi, caciula, sau o bluza! funda?