| anonim_4396 a întrebat:

se pot vedea episoadele care urmeaza la tv din narcisa salbatica? daca da sa-mi spuneti undebig grin

8 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Daca e prima data cand serialul este difuzat la tv, nu ai cum sa vezi urmatoarele ep.doar cand apar la tv, in zilele respective...

| me a răspuns:

Nu se pot vedea.
sorry.
sarbatori fericite.

| GoldDust a răspuns:

Pai mai dau secvente pe site-ul lor... nu stiu daca dau episoade intregi:)) daca nu le posteaza ei, nu are cine sa le posteze...

http://narcisasalbatica.a1.ro/

| AdiSR a răspuns:

Nu se pot vedea episoadele în avans. Este în prima audienţă de producţie românească. Nu te gândi că v-ei avea ocazia să vezi în avans.

| xoxxxoooxo a răspuns:

Pe youtube

| error1234 a răspuns:

Pai logic ca nu ai unde sa le vezi pe cele care urmeaza nu? ce apare pe net e copiat de la tvwinking

| Diianaaa a răspuns:

Nu stiu si eu caut... daca gasesti anunta`ma si pe mine te rog:*!
mersi`:*!

| VIO_3210 a răspuns:

Intra pe narcisasalbatica.a1.ro si sunt acolowinking