| wiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Se pot vedea undeva episoadele din narcisa salbatica inainte de a se da pe antena1?

Răspuns Câştigător
| Kendoman92 a răspuns:

Episoadele nu le poti vedea inainte dar le poti vedae imediat pe www.bmtd.ucoz.com

4 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei. Din pacate nu exista nici un siteu cu alte episoade din narcisa salbatica in afara de cele care au fost deja difuzate la tv.

| LOLA33 a răspuns:

Nu ai nici o sansa sa gasesti episoadele inainte sa apara la antena 1.

| stefun01 a răspuns:

Nu se pot vedea nicaieri inainte de a se da pe antena 1, dar poti sa le vezi imediat ce la dat la TV

Răspuns utilizator avertizat