| Mihaelaionita06 a întrebat:

As dori și eu sa ma uit la un serial "True Blood", este a doua oară când vreau sa îl revăd online de pe telefon și scrie ca este cu subtitrare in romana, dar când dau pe el nu îmi apare nimic și am și selectat limba romana la el dar degeaba. Oare de ce îmi face așa? Pana acum m-am uitat mereu pe același site la alte seriale și îmi arăta. Știți careva? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Palorma a răspuns:

E o problemă la site însă sunt și alte site uri cu acest serial)

| Mihaelaionita06 explică (pentru Palorma):

Eu nu am găsit. niciunul nu îmi dă subtitrarea. iar pe unul "seriale..." numai știu sigur cum, îmi arată sa bifez căsuța ca nu sunt robot dar nu îmi arată căsuța caci sunt o grămada reclame care nu pot da x la ele.

| Mihaelaionita06 explică (pentru Palorma):

Eu nu am găsit. niciunul nu îmi dă subtitrarea. iar pe un link "seriale..." numai știu sigur cum se numește. îmi arată sa bifez căsuța ca nu sunt robot dar nu îmi arată căsuța caci sunt o grămada reclame care nu pot da x la ele.

4 răspunsuri:
| DrNemesis a răspuns:

Pune mana si invata limba engleza.

| Mihaelaionita06 explică (pentru DrNemesis):

Știu engleza, am vizionat the secret life of the american teenager care nu îl găsești nici măcar cu subtitrare in engleza. Doar ca prefer cu subtitrare in romana ca sa mai învat cuvinte noi. Nu comenta fără rost.