| Emilia02 a întrebat:

As vrea sa vad un film bun in aceasta seara. Ce imi recomandati? Multumesc anticipat.

10 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Incearca underworld, underworld:evolution si a aparut la cinema sa underworld:awakeninghappy

| abcde12345 a răspuns:

Employee of the Month =] Este o comedie super

| multimedia99 a răspuns:

Sweet november; The Next Three Days; Due Datehappy; Jumper; Underworld: Awakening; the final destination; The Unborn; The collector...

| babylove a răspuns:

Jonny English
2.Jonny English Reborn
3.Mr. Bean's Holiday
4.Bean - The Ultimate Disaster Movie
5.Norbit
6.Home alone 2 (si actiune)
7.Stop! or My Mom Will Shoot (Stai! Ca trage mama!)
8.Little Man
9.Charlie si Fabrica de ciocolata
10.Baieti de baieti
11.A Christmas Wedding Tail
12.Stuart little
13. Iubire ca la carte
14.The School Of Rock
15.Matilda
16.Bride Wars
17.Silent Hill
18.One Missed Call
19.Strania poveste a lui Benjamin Buuton
20.The box
21.Vagabondul Milionar
22.The Exorcist Of Emily Rose
23.A walk to remember
24.Saw
25.Skeleton Lake
26. Midnight in paris
26.Because I said so
Succer si vizionare placutahappy

| fratiikaramazov a răspuns:

Ultimul cantec

| Ancutza99lovly a răspuns:

Poti sa te uiti la :
1. Titanic
2. Episoade din Pariu cu viata
3. 2012
4.Filme de dragoste triste
5.Filme de actiune
6.Fica presedintelui
7.Omul paianjen 3
De pinde ce fel de film preferi. sper ca te-am ajutat poate funda?

| Sophy89 a răspuns:

Ce gen ai prefera? happy

| Emilia02 explică (pentru Sophy89):

Nu conteaza genul. Putin din toate cred ca ar fi cel mai ok.

| Sophy89 a răspuns (pentru Emilia02):

Atunci eu iti recomand: 3 Idiots, e fff frumos si chiar inveti ceva din el, dar tine aproape 3 ore si e indian dar modern adica vreau sa zic ca nu e ca si filmele clasice indiene. Alte filme care sunt bune si au si nota mare pe IMDb ar fi: Inglorious Bastard, Red dog, Crazy stupid love, Blue Valentine, Scent of a Woman, Schindle's List, Blow, The Green Mile, Gran Torino, American Beauty, The Pianist, The Hangover, Kick-Ass, Inception, Mystic River, Remember the Titans, Closer, Prinde and Prejudice, The Duchess...aici ai toate genurile, eu pe toate astea le-am vazut si sunt filme foarte bune, iar daca vrei mai multe detalii despre ele poti sa cauti pe fiecare in parte pe imdb.com. Sper ca ti-am fost de folos happy

| Emilia02 explică:

Multumesc tuturor.:* Sper sa imi fac timp sa vizionez macare o parte din ele, daca nu toate.