| Florinel690 a întrebat:

Cu multi ani in urma m-am uitat la un film si acum nu mai dau de el. Am sa va las detalii despre cateva scene petrecute in el si va rog daca puteti sa imi spuneti cum se numeste. Este vorba despre un film cu vampiri. Erau niste femei vampir care mergeau in club, isi alegeau niste baieti pe care ii seduceau si ii duceau in ceva cladire parasita care era ca un fel de bordel deoarece erau foarte multe culpuri acolo si la un moment dat toti vampirii isi muscau prada si apoi deveneau si ei vampiri. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Florinel690 explică (pentru floresdemayo):

Nu este nici unul dintre acestea sad

| floresdemayo a răspuns (pentru Florinel690):

Wir sind die Nacht (2010)?
https://www.cinemagia.ro/filme/wir-sind-die-nacht-565601/

Caută-l și in lista: https://www.imdb.com/......056420347/

Nu il știu, filmele cu vampiri & zombi nu sunt genul meu, deși am vazut destule. Cand am chef sa vad un film, o fac fara sa citesc descrierea, iar daca se intampla sa fie cu vampiri, asta e... Îl vizionez pana la final, dacă tot am inceput.