| anonim_4396 a întrebat:

Hei,dacă filmul Twilight este cu vampiri, cum de nu am văzut "colț de vampir" în film,ca să zic așa oh go on. Adică erau palizi și tot tacamul(nu dormeau și alt chestii pe care le "fac vampirii" ),dar cam atat. În rest,n-am ce zice, a fost un film foarte frumos.
Fundițăăă!

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dinţii de vampir ai lu' Edi erau în curul lu' Bellu.

| irinuk28 a răspuns (pentru Pricked):

Serios? Ai văzut tu? oh go on

| Wøodenpints a răspuns:

Pentru că este un pișat de producție care nu a făcut decât să demoleze orice mit mai interesant despre vampiri.
I-a pus în lumina unor adolescenți pufani pe care-i bați de plăcere în curtea școlii.

| Mechanix a răspuns:

Ăla nu e film, e labă cinematografică.

| irinuk28 a răspuns (pentru Mechanix):

E film, îți garantez euwinking