| Scintilla a întrebat:

Buna seara, doresc sa vizionez si eu un film in aceasta seara.Astept recomandari. vreau ca fiecare om ce imi citeste intrebarea sa imi raspunda doar cu cel mai bun film care l-a vazut, indiferent de gen. Funda pentru cel care imi va place mai mult.

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Incearca Undisputed 3, sa nu zic Mecanicul sau Parker.

22 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Rush (2013)

| Scintilla explică (pentru faramatania):

Multumesc frumos de raspuns, nu stiam de acest film, mai astept raspunsuri apoi ma voi decide pentru cel castigator.

| faramatania a răspuns (pentru Scintilla):

Pentru puțin.Vizionare plăcută!

| stlucian a răspuns:

Sunt fan SF asa ca:

1. Rise of the Planet of the Apes

Citeste mai mult pe: http://procinema.ro/......orbes.html

| alinaalin955 a răspuns (pentru stlucian):

In iulie se lanseaza Dawn of the Planet of the Apes.
http://www.youtube.com/watch?v=_dweN_7vhhk

| Scintilla explică (pentru stlucian):

E foarte bun filmul, sigur il voi viziona cand voi mai avea timp insa nu in aceasta seara, multumesc pentru raspuns.

| Scintilla explică (pentru soloangel01):

Orice cunoscator de filme a vazut deja seria transporter asa zic eu.Multumesc totusi pentru raspuns.

| Scintilla explică (pentru soloangel01):

Primele doua le vazusem, insa Parker nu l-am vazut, momentan cred ca asta e alegerea mea din seara asta, dar inca mai astept pana la 22:00 sa vad ce raspunsuri mai primesc, oricum de vazut o sa-l vad sigur, toate filmele cu Jason Statham trebuiesc vazute. Multumesc pentru raspuns

| soloangel01 a răspuns (pentru Scintilla):

Uite inca ceva de Statham :http://www.youtube.com/watch?v=qe6Viz3Jw3Q.Nu l-am vazut dar pare promitator.Mersi pentru funda!

| soloangel01 a răspuns (pentru Scintilla):

Incearca Undisputed 3, sa nu zic Mecanicul sau Parker.

| Husicel a răspuns:

Silent Hill

| Scintilla explică (pentru Husicel):

Frumos film insa cred ca acest film este mai potrivit pentru cand il vizionezi cu cel putin inca o persoana langa tine, acum sunt singur in aceasta seara.Multumesc pentru raspuns.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Mirrors 1 si 2 sau grave encounters 1 si 2!

| bradysandro a răspuns:

Ultima casa spre stanga

| Scintilla explică (pentru bradysandro):

E bun filmul insa nu e ceea ce cautam eu,doresc ceva care sa ma lase cu gura deschisa, care sa ma uimeasca, multumesc totusi pentru raspuns, cand voi avea timp il voi viziona si pe acesta, merita vazut.

| MrsSunshine a răspuns:

The Shawshank Redemption (cel mai bun film pe care l-am vizionat pana acum)

| Scintilla explică (pentru MrsSunshine):

Intr-adevar frumos film, insa l-am vazut deja.

| Gabriela-Mihaela_Văscu_1996 a răspuns:

Man on fire!

| Robyi11 a răspuns:

Withe house down e tare si il gasesti usor pe net. povestea nu o spun ca spoilerez prea mult dar te tine ca pe ace

| Scintilla explică (pentru Robyi11):

Interesanta actiunea, probabil intr-o zi il voi viziona si pe acesta, insa nu in aceasta seara.Multumesc pentru raspuns.

| mirhaim a răspuns:

The heirs