| Lysss a întrebat:

Buna seara, dragilor. Am si eu o nelămurire. Doresc sa vizionez un film, Down Periscope-Invincibilul din 1996, mi-a plăcut tare mult, doresc să il vad pe internet de pe telefonul mobil, am un Samsung J3. Am incercat ieri pe mai multe site-uri, în final am reusit sa vad doar jumătate din el pentru ca s-a întrerupt. Vreau sa il vad pana la final neapărat. Am intrat azi si nu am mai putut să il vizionez pe niciun site. Cum sa procedez, ca nu ma pricep? Telefonul meu e vechi, nu pot decat sa il vad online pe net daca se poate. Mă poate ajuta cineva sa imi spuna cum sa fac? Va multumesc din suflet.

Răspuns Câştigător
| Ina0310 a răspuns:

Bună. Încearcă să dai un restart la telefon și apoi încerca iar pe un site. Sunt câteva care chiar funcționează bine și nu se întrerupe conținutul.

| Lysss explică (pentru Ina0310):

Am incercat, nu merge. O fii din cauza telefonului? Pe oricare site intru apar tot felul de chestii, ba sa confirm ca nu sunt robot si ma pune sa trimit un sms, ba reclame, nu merge pe niciunul?

| Ina0310 a răspuns (pentru Lysss):

Așa apar reclamele. Închide-le și tot apasă "play". O să îți deschidă filmul până la urmă.

| Lysss explică (pentru Ina0310):

O sa incerc, multumesc.

| Ina0310 a răspuns (pentru Lysss):

Cu drag, să-ți fie de folos

| Lysss explică (pentru Ina0310):

Am reusit! Nu pot sa iti dau niciun calificativ din pacate ca sunt junior, abia m-am inscris. Cu jaful meu de tf am reusit in final. ❤

| Ina0310 a răspuns (pentru Lysss):

Mă bucur!❤️ de acum ști cum să faci să funcționeze