| nashu40 a întrebat:

Era un film pe HBO cu un profesor de muzica in casa caruia vine o studenta de aceeasi varsta cu fiica sa,intr-un schimb de experienta. Fata era o pianista foarte buna, iar cei doi se indragostesc. Stie cineva cum se numeste filmul?
Multumesc anticipat si o seara buna in continuare tuturor!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bravo! După atâtea căutări, măcar te-ai ales cu un... final/rezultat fericit.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar tu, când l-ai vizionat la Tv? Oare nu te referi la filmul Pianul/The Piano (1993)?

| nashu40 explică (pentru floresdemayo):

Nu e "Pianul"
Multumesc mult amandurora, dupa aproape doua ore de cautari am gasit o imagine ce m-a dus spre titlul respectiv! Filmul se numeste "Breathe In" si e din 2013.
Toate cele bune!

| nashu40 explică (pentru floresdemayo):

Merci!
Am pierdut timp pentru ca am cautat "Musical Love" si gaseam toate prostiile numai ce trebuie nu.
Noapte frumoasa!

| floresdemayo a răspuns (pentru nashu40):

Bravo! După atâtea căutări, măcar te-ai ales cu un... final/rezultat fericit.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Musical Love.Se gaseste destul de greu pe internet dar merita sa il cauti

| nashu40 explică (pentru GheorgheGheorghiuDej):

Multumesc mult!
Ai dreptate sa stii...am inrosit tastatura si mouse-ul si nu am gasit nimic. Fac si eu obrazul gros si te intreb : ai cumva un link?
Multumesc inca odata!