| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun episod din istoria emisiunii "te pui cu blondele" in care nu au castigat blondele? daca da, imi puteti da video-ul sau imi puteti povesti pe scurt(ce vedete au participat)dau funda! thx!

Răspuns Câştigător
| Meптαʟıтч a răspuns:

Nu mai ştiu exact cine a participat dar ştiu că a câştigat un concurent cu întrebarea :Cum se numeşte jocul de tic-tac-toe în română.
Răspunsul era X şi 0.
Nici o blondă n-a ştiut aşa că a câştigat marele premiu.Parcă Andrei îl chema.

1 răspuns:
| VreauRaspuns2222 a răspuns:

Lasa ma prostia.