| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un concurs la care ati participat, ati castigat ceva si mai exista si acum.

Răspuns Câştigător
| Bodo a răspuns:

Eu am castigat in ultimele luni: un telefon LG Cookie Style de la Click SIM, 150 de euro de la mall-ul Gold Plaza Baia Mare, locul 2 la un concurs de gaming Xbox Kinect tot in Gold Plaza...

1 răspuns:
| A_6275 a răspuns:

Am fost la EUCLID, concursulde matematica, etapa I si am luat premiul intai. Si da, mai exista pe 5, 6 sau nu mai stiu cat Martie etapa a II-a.