| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Am sa trec direct la subiect. Vreau un wallpaper cu Asuna si Kirito din Sword Art Online pentru desktop.
Wallpaper-ul care imi va placea cel mai mult va primi funda!big grin
Astept cu nearabdare sa vad ce imagini imi veti da!:* Atat pentru azi, pup!:*

2 răspunsuri:
| Sayuri a răspuns:

Oh,imi pare rau dar stiu deja ca pot cauta imagini pe google.Problema este, insa, ca eu vreau o imagine anume..am cautat si eu imagini si niciuna nu mi-a placut.