| Sayuri a întrebat:

Deci,sa trec direct la subiect. Am vazut pana acum anime-urile Sword Art Online, Naruto si Naruto Shippuuden. Si nu stiu ce anime sa mai vizionez! Am multe idei, dar vreau sa fie un anime care sa merite sa fie vizionat... Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Death note. Omg, anime-ul asta..defapt finalul lui. Urmareste-l daca vrei sa aflii. E scurt. In jur de 25-35 de ep nu mai stiu sigur. Poti incerca si clannad.

1 răspuns:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Another
Psycho-pass
Death Note
Full Metal Panic
Clannad
Darker Than Black 1 si 2
Sukitte Ii na Yoo
UraBoku
Paradise Kiss
Blood+ asta e mare dar merita din plin.
Durarara
Psihic Detective Yakumo

Si mai sunt o gramada altele daca cauti pe net.