| Antonia1995 a întrebat:

Buna seara! As putea deschide cartea dar ma voi explica pe scurt cat de nedrept este faptul ca Secretul Meriei si Vocea Inimii au fost sterse de pe fata pământului (jk) aceste seriale mi-au marcat copilăria si nu stiu daca voi avea vreodată sansa sa le mai revăd o singura data! Aceste seriale ar fi trebuit sa le cunoasca generatie dupa generatie ca si clasicele americane anilor 90/2000, oare stiti daca exista vreo posibilitate unde le pot vedea sau daca pot cumpara de undeva cd-urile?

5 răspunsuri:
| Antonia1995 explică (pentru cristi202):

Exista doar o mica parte, multe episoade nu exista pe web, oricum, multumesc!

| Antonia1995 explică (pentru cristi202):

Situ de o mica parte a episoadelor, nu toate sunt de gasit?

| cristi202 a răspuns (pentru Antonia1995):

Asta nu știu, eu am făcut o căutare fugitivă. Daca insiști sa cauti, și nu doar pe YouTube, poate le găsești pe toate. Netul e imens.