| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt serialele care v-au marcat copilaria si adolescenta? Seriale pe care le-ati revedea si la batranete!

5 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

Shameless ( Iti arata in serial si latura dubioasa sau rea a realitatii, nu doar clisee cinematografice in care binele triumfa mereu )

In rest, toate au avut clisee pe care le-am vazut, si am fost destul de apt sa imi dau seama ca in viata reala nu se pot intampla chestii de genul decat foarte rar. Asta in adolescenta.

La batranete nu cred ca o sa revad nici unul dintre cele pe care deja le-am vazut, pentru ca nu sunt genul de persoana care sa revada serialele. Pentru mine nu are rost sa imi aloc tot timpul ala pentru a vedea ceva ce deja stiu.

| Xox0 a răspuns:

Friends
Top Gear BBC (nu e serial cinematic)
Dexter (sezonul 1)
House of Cards (sezoanele 1 si 2)
Breaking Bad

| Parakeets a răspuns:

Jane the Virgin.
E o emblemă a femeilor singure dar ce-și iubesc și protejează familia. happy

| AvatarPanda a răspuns:

Avatar: The Last Airbeder

| Pitbull27 a răspuns:

Dallas.
Moștenirea familiei Guldenburg.
Caracatița.
Verii.
Robin Hood.
Etc,...