| ion933 a întrebat:

Buna seara TPU... as vrea sa stiu cat costa un bilet la cinema in general dau funda happy

4 răspunsuri:
| CrissuCristina a răspuns:

In jur de 20-30 de lei. Dar asta depinde de film, de cinema si de ziua in care vrei sa mergi. happy

| cookie01 a răspuns:

Cam 15-18 lei. Cel 3D in jur de 20-30 lei.

| Osirius a răspuns:

Depinde de cinema si de ziua in care te duci. De exemplu la Light Cinema din Libery Mall, lumea si martea e reducere, un bilet la film normal e 12 lei si 3D e 16 lei. In restul zilelor costa intre 23-25 normal si 28-30 lei cele 3D. Dar repet, depinde de cinema si de ziua in care te duci.

| Pikachu12345 a răspuns:

Bucuresti la Cinema Plaza costa 12 lei, daca ei card de reducere costa cam 6-5 lei.
Dar si cardul costa ceva bani
Funda te rog!