| AliLina2 a întrebat:

Hei TPU,am văzut că e un film super, Snow Queen 3 la cinema Line Râmnicu Vâlcea și as vrea sa stiu cat ar costa biletul..are cineva idee cat ar costa un bilet la cinema? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| tickey a răspuns:

La Line-cinema Rm Valcea toate filmele costa 15 lei plus 1 leu taxa de administratie. Diferenta exista cand sunt premiere.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa intre 15-30 de lei
Daca te duci cu carnetul de note ai si reducere de elev

| tickey a răspuns:

15 lei te costa in orice zi

| xpoisonxdartx a răspuns:

In jur de 20 lei, max 30 daca e 3d filmul.

| tickey a răspuns (pentru xpoisonxdartx):

La Line-cinema Rm Valcea toate filmele costa 15 lei plus 1 leu taxa de administratie. Diferenta exista cand sunt premiere.

| AlexiaCojan a răspuns:

Stiu ca e 15 lei la cei sub 12, peste 12 e 28 si peste 15 e 21. In cazul in care vii cu carnetul de note iti da o reducere de 3 lei. Eu sunt din Bacau si asa e la mine.