| Jokerh6662 a întrebat:

Buna seara TPU! As vrea sa stiu si eu oare cand va incepe iar razboiul in Naruto Shippuden? !

4 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Salut! La ce episod/număr manga ești? Pentru că Naruto Shipuuden s-a terminat și nu știu exact la ce te referi.

| Jokerh6662 explică:

Sunt la episodul aparut azi, 450. Nu s-a terminat Shippuden.

| fdhgcvnb a răspuns (pentru Jokerh6662):

OK,ai dreptate. M-am uitat și anime-ul nu s-a sfârșit, dar manga da-deci de aici confuzia.Eu am urmărit Naruto întâi în română,anime, și când am ajuns cu episoadele la zi, am urmărit în engleză. Și când am ajuns și cu episoadele-alea la zi, am început să citesc manga.Iar manga s-a terminat la sfârșitul anului 2014, iar cum un episod din anime conține vreo 3 capitole din manga, nu cred că mai are nici anime-ul mult, așa că pregătește-te sufletește.

| Judo_Seby_1998 a răspuns:

Probabil v-a incepe dupa ce se duc "amintirile" lui Tsunade care a fost prinsa in "Tukuyomi" infinit nu stiu daca am scris corect. Sper ca te-am ajutat