| Anonima6 a întrebat:

Buna seara TPU.
Cand eram mica am dat mai demult de un desen animat pe care nu mai stiu cun il cheama. Ajutati-ma, va rog! Vreau sa il gasesc sa ma uit macar la un episod, deoarece cand eram mai mica mi se parea creepy. Tot ce imi mai amintesc e ca desenul era cu un caine care tot timpul avea o expresie trista pe fata si daca nu ma insel tot timpul era noapte acolo.
Nu cred ca il difuzau pe TV.
Aveti vreo idee cum se numea sau macar niste chestii care m-ar ajuta sa-l gasesc? Multumesc FUNDA!

7 răspunsuri:
| Maria203 a răspuns:

Singurul desen pe acre il stiu cu un caine trsit era Droppy

| miaaaaauuuuu a răspuns:

Curaj, cainele cel fricos?

| BlackCandy a răspuns:

Curaj caine fricos

| Anonima6 explică (pentru miaaaaauuuuu):

Nu era acela. Era un Caine ce statea in 2 picooare...gen Goofy. Bine, nu seamana cu el.

| xxcallypso a răspuns:

Bună! Cred ca e Droopy dog. Vizionare plăcută dacă am zis corect :*