| BBEgirl a întrebat:

Hello...cand eram eu mai mica era pe fox kids un serial cu 2 pusti unul mai mare si unul mai mic amandoi frati care locuiau intr-un orasel unde se intamplau tot felul de chestii ciudate iar ei rezolvau fiecare mister; apoi pe Jetix era tot asa mai demult un desen animat cu niste copii si cu un fel de animalut de casa facut din lucrurile copiilor aruncate prin camera... ce vreau sa stiu este cum se numea serialul si desenul animat. FUNDA

Răspuns Câştigător
| crooxel a răspuns:

Klutter e ala cu hainele
si asta cred ca o sa-ti placa http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_programs_broadcast_by_Fox_Kids

1 răspuns:
| source a răspuns:

Serialu` se numeste Eerie Indiana.il stiu cam a uitam si eulaughing).de desen nu mai stiuthinking sper ca te-am ajutatbig grin