| MDLNA a întrebat:

Buna seara TPU! DAU FUNDA+VOT.
Vreau si eu un film gen " a walk to remember": de dragoste, trist. stiti voi. ceva ce te pune intr-o depresie lunga happy. Un paste fericit si toate cele bune!

Răspuns Câştigător
| SlaveForYou a răspuns:

In genul lui "A walk to remember" este filmul Sweet November[Idila de noiembrie] cu Keanu Reaves si Charlize Theron.Eu l-am vazut si crede-ma ca am plans destul la final.
Nu te va baga chiar intr-o depresie lunga, dar oricum e de efect.
Paste fericit si tie! Funda? :*

7 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

Http://filmeonline3d.com/load/drama/dear_john/6-1-0-346 (ecranizare dupa un roman de Nicholas Sparks) Cristos a inviat!

| DeeDee a răspuns:

The Notebook. Prepare to cry.

| MDLNA explică:

@Somethingnew Merci!
@DeeDee I saw that movie, thanks anyway!
@RObotzelu92 m-am uitat la Twilight de multe ori, da m-a facut sa plang, este foarte frumos.
@white2 : Multumesc de sugestie o sa il vad, adevarat a inviat!
@Kosminika : aseara am avzut ca nimeni nu da raspuns la intrebare si chiar m-am uitat la titanic.totusi nu e genul de film care sa il vad de mai multe ori ( l-am mai vazut inainte ) asa ca am dat pe repede inainte la sfarsithappy.
@mirabela: o sa ma uit!
@SlaveForYou: de mult caut acest film.vazusem o reclama pe youtube cu melodia It's not goodbye si avea secvente din Sweet november. mereu plang cand ma uit la video, o sa ma uit la film acum, funda!

| SomethingNew a răspuns:

Keith. e genial :X Paste fericit si tie>big grin

| Eaaa_4667 a răspuns:

Eu zic. ' Titanic' este [drama, dragoste] daca stii filmull. happy ( fundita?happy )

| Mirabela_9067 a răspuns:

Eu iti recomand one tree hill, este serial happy

| RObotzelu92 a răspuns:

Mie mi-a placut si til recomand twilight paste fericit