| jagbetinte a întrebat:

Buna seara TPU.
Imi amintesc ca am vazut un film acum ceva ani, cu un grup de tineri care au dat de o cabana. Au intrat si au vazut in frigider "maruntaie de om". Cabana era a 3 psihopati care vin acasa si in timp ce adorm tinerii incearca sa scape, se trezesc psihopatii si incep sa ii vaneze. Stie careva despre ce film ar fi vorba? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| varra a răspuns:

Salut,
Cred ca este vorba despre Wrong Turn, sunt 6 parti!

| jagbetinte explică (pentru varra):

Asta-i, multumesc.

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Cred ca te referi la Wrong Turn. Nu sunt sigura, dar ce povestesti tu am vazut in Wrong Turn 1. Sunt vreo 6 sau 7 parti. Foarte tari de altfel. Incearca-le.