| Doηηa a întrebat:

Bună seara, TPU! Un film de dragoste?

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Sweet november, merită, chiar merită, Eu zic că e unul dintre cele mai bune filme de dragoste împreună cu Wuthering Heights. Şi cu filmele mediocre gen A walk to remeber, the notebook... În orice caz, eu le recomand pe primele 2...

| Dariusuu a răspuns:

The Proposal.

Vizionare placuta.

| Weider a răspuns:

Revolutionary Road

| CarlyZ a răspuns:

Eu îți recomand:
-Keith(2008)
-A sweet November(2001)
-Remember Me(2010)

Desigur îți poți alege ce film vrei după bunul gust:http://www.cinemagia.ro/filme-dragoste/

Vizionare plăcută.
~Bisous!

| Alinw1 a răspuns:

Holiday in Handcuffs 2007
Four Christmases 2008
Just friends 2005
My best friend's girl 2008
Grind 2003
Step up 2006
Save the last dance 2001
Crossroads 2002
17 again 2009

| ThePokemon a răspuns:

Warm Bodies, NoteBookwinking

| Roxyy16 a răspuns:

Clasicul The Notebook, dar ceea ce merita vazut este Now is good sau One day. Vizionare placuta :*