| Liviucu a întrebat:

Bună seara TPU... Aş vrea şi eu un superb film de dragoste dacă se poate. O dramă de excepţie...

Răspuns Câştigător
| Cruciuliță a răspuns:

Am o drama foarte faina sa-ti recomand: Charlie St. Cloud
http://www.cinemagia.ro/filme/charlie-st-cloud-43848/
dar de ce alegi drama? Esti trist asa tare ori iubesti cu foc?

| Liviucu explică (pentru Cruciuliță):

Prima variantă şi poate sună prost, dar pe mine nu o comedie mă face să uit de "Ea", ci tot o dramă romantică. happy
Să zicem că-mi place să oftez mult.hee hee

| Cruciuliță a răspuns (pentru Liviucu):

Dar după cine suferi mataluta asa? Asa grav e? Atata iubire nu explodeaza? offfffffffffff

| Liviucu explică (pentru Cruciuliță):

Iubirea a explodat de demult. Acum a ramas dorul...

| Cruciuliță a răspuns (pentru Liviucu):

Wau, iti raman dator! Mersi de fundita, prietene! Mi-o pun in seratarul cu amintiri laughing

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
-A walk to remember
-the last song
-crazy stupid love
Astea le-am vazut eu si mi s-au parut foarte frumoase.