| AnaMariaFB a întrebat:

Buna seara, voiam sa va intreb despre un film dar nu mai stiu cum se numeste. L-am vazut acum cativa ani si stiu ca este despre doua adolescente care rapesc o trupa de baieti sau ceva de genul, stiu ca l-am vazut pe AcasaTV si as avea mare nevoie de numele filmului daca il stiti.
Si pentru iubitori de filme cu varcolaci, as vrea si eu cateva filme frumoase cu adolescenti varcolaci. Nu seriale si sa nu fie Twilight sau Harry Poter, le-am vazut deja.
Multumesc. Dau funda ☺

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Taking 5 (2007)
http://www.cinemagia.ro/filme/taking-5-rapeste-mi-inima-29362/
Filme cu vârcolaci:Blood And Chocolate (2007),Cursed (2005),Never Cry Werewolf (2008),Teen Wolf (1985),altele:Dog Soldiers (2002/nu este cu adolescenți), Skinwalkers (2006)

| AnaMariaFB explică (pentru faramatania):

Multumesc, nu ai idee de cand caut filmul ala ♥

| faramatania a răspuns (pentru AnaMariaFB):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.