| Hanzi_Andreea_1992 a întrebat:

Ce film ai alege dintre,,Twilight" si,, Harry Poter"?

13 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

As privi cerul plangand.

| Dariusuu a răspuns:

Harry Poter.

P.S Nu stiu de ce dar as prefera sa vizionez un film Harry Poter decat Twilight.

O zi buna.

| Seby90 a răspuns:

Pur si simplu ai intrebat: Esti femeie sau copil?

Copii vor alege harry potter iar femeile vor alege twilight.

Parerea mea e ca sunt amandoua pierdere de vreme. Tipa din twilight este 0 la nivel de actorie, am vazut si alte filme cu ea si m-a plictisit teribil fata ei. Este 0 si ca om.

| Kekokll a răspuns (pentru Seby90):

Exact asta am vrut si eu sa spun insa aleg Harry Poter pentru ca jocul actoricesc este mult mai bun decat cel din mizeria aia de Twilight.

| AgathaRo a răspuns:

Daca as avea de ales din alea 2 cu siguranta mi-as pierde timpul pe youtube uitandu-ma la vreun film din anii '30 (black/white&soundless) de-al maestrului Alfred Hitchcock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harry Potter mi se pare mult mai bun decat Twilight. Cel putin mie mi-a placut mult mai mult, asa ca, aleg Harry Potter.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Twilight sunt fan

| Samara00 a răspuns:

Depinde de virsta pe care o ai
PS eu aleg Twilight

| Manyna a răspuns:

Twilight

| LarisaNicoleta06 a răspuns:

Twilight cu siguranţă.

| Kekokll a răspuns:

Harry Poter, Twilight este un film idiot cu cei mai nasoli actori si cele mai slabe efecte, deci raspunsul meu este Harry Poter!

| Denn28996 a răspuns:

Twilight, este mult mai bun decat Harry Poter happy

| Nutsu7 a răspuns:

Twilight