| AlleSss a întrebat:

Bună seara! Vreau şi eu să încep un nou serial,şi,sincer,mă gândeam să mă uit la Rebelde,dar se pare că nu-l găsesc subtitrat şi,înţeleg acolo ceva,dar mnah.
În fine,voi ce îmi recomandaţi? big grin
Am văzut/sunt la zi cu: Supernatural,Lost,The 100, The Lying Game,The Carrie Diaries,The Secret Circle,Merlin, 10 things i have about you(nu gen ăsta că nu prea mi-a plăcut),Gossip Girl,Dominion,The Vampire Diaries,The Originals,Teen Wolf,Pretty Little Liars şi Arrow. Mă apucasem de True Blood,dar nu e genul meu deloc,nu îmi place,pur şi simplu nu îi găsesc logica.
Voi ce aţi văzut şi îmi recomandaţi? Vă rog, nu mai mult de maxim 2 seriale. Prefer unul şi bun. Mulţumesc!

11 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Game of Thrones! Cand am auzit de el, un an de zile am zis ca nu ma uit, ca e un rahat de serial, dar cand l-am vazut, m-am uitat la 40 de episoade(adica tot, momentan) in 2 zile jumate' in continuu, ma jur!
Breaking Bad este un alt serial foarte tare. La asta am vazut doar 2-3 episoade, dar e foarte mindblow, deci tare.
Succes!

| AlleSss explică (pentru ksuper31):

Hm..Am auzit de ambele, însă mereu am ezitat să mă uit, nu ştiu de ce. Dar cred că mă voi uita :/

| ksuper31 a răspuns (pentru AlleSss):

Game of Thrones este epic, dar fiecare cu gusturile lui. Succes!

| faramatania a răspuns:

Finding Carter, The 100, Outlander (2014),Forever și mai poți încerca două miniserii; Persons Unknown și Remember Me (2014)

| AlleSss explică (pentru faramatania):

The 100, Unknown şi Remember me le-am văzut big grin laughing Restul.să văd

| Sn4k3 a răspuns:

Spartacus, Reaper si Doctor Who. Cel mai tare mi s-a parut Supernatural. Vizionare placuta! Eu dupa supernatural o sa ma uit la Reaper ( e tot ceva de genul ).

| cristimihailov a răspuns:

Eu ti-as recomanda oldies but goldies:
Dr House.

| NegruAlb a răspuns:

Prison break. Lie to me.

| AlleSss explică (pentru NegruAlb):

Hm. Pe care îl recomanzi, în mod special? big grin

| NegruAlb a răspuns:

Prison break, deoarece are o poveste, se leagă actiunea si e ft tare. In lie to me se rezolva in fiecare episod alt caz, fără o legătură intre ele.