| DianaDiaa a întrebat:

Seriale,filme coreene gen "Printesa mea"? Am vazut de curand (din greseala) la tv apoi l-am urmarit pe net si mi-a placut. Deci, ce comedii romantice imi recomandati?

3 răspunsuri:
| erzabadgirl08 a răspuns:

Uita-te pe site-ul asta, mie personal imi plac dramele istorice, dar poti incerca sa vezi comedii romantice http://www.serialesubtitrateonline.info/tv-shows

| DianaDiaa explică (pentru erzabadgirl08):

Stiu site-ul tot tu mi l-ai recomandat mi se pare dar nu ti-am dat funda pentru ca a raspuns o fata prima si na ...era bun si raspunsul ei. daca nu-mi raspunde nimeni mai bine o sa primesti tu.

| Aamerican a răspuns:

O colega de-a mea il urmarea mai bine uitate la razbunarea iataganelor, nu stiu programul uitate pe youtube