| BubuuLinna a întrebat:

crying serialul Lacrimi de iubire crying nu stiti cand o sa mai apara pe acasa TV tongue
era serialul meu preferat era cu ceva ani in urma km cu vreo 2-3 dar era foarte frumos si era in romana love struck

cine imi spune?batting eyelashes nici pe internet nu mai sunt episoadele ca le-am cautat crying

5 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Nu deocamdata nu mai apare dar poate o sa fie dat in reluare

| Dolceboy a răspuns:

Uite cauta aici filmul´´Lacrimii de Iubire´´ http://gura-satului.ucoz.com (practic sfarsitul telenovelei )

| MissDi a răspuns:

Eu am gasit pe net.si mie imi place serialul. fundika?

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

crying Il adoram...dar ia stai, nu mai sunt pe net episoadele? straight face parca era ceva pe Youtube da' nu intregi...si nu cred ca il vor redifuza crying(

Răspuns utilizator avertizat