| ver4ik a întrebat:

spuneti-mi citeva filme de dragoste pentru adolescenti? va ROG MULT...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele care mi-au placut enorm sunt: endless love (este cu si despre adolescentilove struck vei invata ceva), saga amurh (twlight), poison ivy (seductie otravitoare)! dar recomand primul ENDLESS LOVE! BYEhappy:*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM UITAThappy si filmul remember me este minunatlove strucklove struck

| Johnny29 a răspuns:

Incearca A Walk To Remember, Last song, twilight, Remember me.
Astept o parere. sall

| ver4ik explică:

Hei,,,mersi mult... sperr sa-mi placa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ver4ik):

Te rog din suflet dupa ce vezi aceste fime sa scrii cate ceva despre ele sau eventual sa-mi lasi un mesaj:X! te rog mult...dar imi doresc o parere de la tine de la endless love, remember me si seductie ptravitoarehappy dar cel mai mult endless lovelove struck multumesc! p.s:daca mai vrei nume de filme frumoase anunta-malove struck

| ver4ik explică (pentru anonim_4396):

Ok...ne aparat.te voi anuta.

| ver4ik explică (pentru anonim_4396):

Le-am, vizionat,, superrr ..as mai dori citeva filme

| anonim_4396 a răspuns (pentru ver4ik):

Ghost (fantoma mea iubita), the blue lagoon, minti diabolice, seductie otravitoare(sunt mai multe), remember me:X:X, last song, a walk to remember, twilight, oprah! cand imi mai amintesc iti mai scriu:0 vizionare placuta