| Iama a întrebat:

Spuneti-mi niste filme ca "Nymphomaniac", "Blue is the warmest color", "Loverboy", adica psihologice in care scenele nud sa nu fie ascunse. Mersi anticipat :*

4 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Psihologie nu inseamna filme pentru adulti. Ce vrei de fapt?

| Iama explică (pentru Nonameagain):

1.Daca ai fi vazut filmele ai fi inteles ca sunt psihologice.
2.E o tema sa gasim filme care prezinta scene de dragoste fara cearsaf.

| Nonameagain a răspuns (pentru Iama):

Mda, scene de dragoste fara cearsaf. Dar tot nu sint psihologice. Ca le-am vazut sau nu, tu nu stii.

| Grecee a răspuns:

Venus in Fur
Last Tango in Paris
Thanks for sharing