| thegirl1 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste filme / seriale gen vampire diaries ...sa fie drama sau mister, actiune, horror, orice... dau funda!

Răspuns Câştigător
| elenaai a răspuns:

Buna! Daca vrei sa te uiti la un serial de acest gen, te poti uita la Teen Wolf, True blood. Ca filme horror, mister, iti recomand: Orfana, Case 49, Number 23, Hounting in Connecticut, Numere fatale, Daybreakers( cu vampiri ), Interviu cu un vampir, Forgot me not, I am number four. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight"
"Twilight Saga New Moon"
"Twilight Saga Eclipse"
"Gossip Girl"
"True Blood"
"Pretty Little Liars"

| ileana_5795 a răspuns:

Pretty little liars.
Eu ma uit si la The Mentalist, House md, One tree hill. Ti le recomandhappy

| R0XANNE a răspuns:

Grey's Anatomy
Gossip Girl
Eureka
Dispretate Housewives
Supernatural
CSI New York
One Tree Hill
How I Met Your Mother
True Blood
happy

| ThinkPink_8731 a răspuns:

Preety little liars
Skins UK
Gossip Girl
Friends
Friends with benefits
Two and a half men
(mediciniste) Grey's Anatomy
House.
Astea sunt cateva la care ma uit eu.big grin mie imi plac mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural
True Blood
The Secret Circle
Pretty Little Liars
Smallville
happy