| Dema a întrebat:

Cine stie va fi al treilea sezon 10 Things I Hate About You (2009-2010) sau nu? daca da cind va aparea? Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

In primul rand ma bucur sa vad si alti fani ai acestui serial pe acest sitehappy.In al doilea rand cu parere de rau te anunt ca al treilea sezon nu va mai exista.Se pare ca in tara de origine nu este atat de apreciat din cate am inteles. Imi pare foarte rau, mai ales ca finalul sezonului 2 este putin prea brusc. Numai bine!happy

2 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Din pacate nu va mai fi o contiuare a serialului.chiar pacat fiindca imi placea

| Georgiana05 a răspuns:

Eu nu am auzit nici de sezonul 2, am vazut doar 1, cel in care s-a terminat brusc, la cei 2.
Oricum, se pare ca nu se mai continua nimic.