| anonim_4396 a întrebat:

Bună, stie cineva cum ii zice la filmul Disney?
Tin minte ca era cu un frate și o sora care se înțelegeau bine între ei și mai aveau un frate mai mare cu o freza ca a lui Leonardo di caprio din filmul Titanic, cu cercel în forma de cruce cred dacă nu mă înșel și un inel în forma de craniu care îi supăra mereu și care îl chema Taylor cred!
Întrun final ei încearcă sa comploteze împotriva lui convingându-l, pe tatăl lor să îl trimită la școala militara.
Mai țin minte ca tatal lor era terorizat și amenințat de șeful lui sau colegul lui de serviciu.
Mai țin minte ca tatal lor e provocat la o partida de paintball ca sa rămână pe post.
Întrun final tot filmul se termina pe un teren de baschet tatăl lor învingându-l pe șeful lui!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Sigur nu era cu golf?