| Anemona2020 a întrebat:

Buna stie cineva cum se numeste filmul de aseara de pe tvr 2 (23.09.2012)ca poate altii vad intrebare mai tz pe alta data, era cu un baiat de facuse accident cu iubita lui si din cauza asta il tr la scoala de corectie unde sa joace ruggby acolo se imprieteneste cu un negru care moare dupa ce este lovit de o masina in timp ce punea o roata la masina unei femei, eu imi amintesc ca pe la 10 m-am uitat la el seara dar apoi sa luat lumina si nu l-am mai vzt ma int mai mult actorul care juca in film..baiatul acela care a fost tr la scoala de corectie el a jucat in mai multe fimle dar tot nu ii stiu numele voi fetlor cred ca tr sa il stiti e ft ftm. astept ras dau funda si scuzele mele pentru greselile de gramatica.

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

Http://onlinehd.ucoz.ro/......20-1-0-695

asta este! funda?! scuze de primul raspuns :))

4 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Te poti uita de pe programa de pe site-ul lor. Succes

| Anemona2020 explică:

Hei filmul este de pe data de 22 aseara am gresit eu sper sa ma ajutati

| alexandra19961996 a răspuns:

Poate nu ştiai...pe asta l-am gasit eu