| okydoky999 a întrebat:

am si eu o intrebare...cum il cheama pe actorul care a jucat rolul lui chris in filmul de aseara de pe antena 1?(filmul a fost dupa x-factor)eventual si.numele filmului

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Filmul se numea "Prieteni si atat".
Actori Prieteni Si Atat : Ryan Reynolds, Anna Faris, Amy Smart, Chris Klein, Fred Ewanuick, Chris Marquette, Amy Matysio, Barry Flatman, Julie Hagerty
Compozitor Prieteni Si Atat : Jeff Cardoni
Monteur Prieteni Si Atat : Jeff Freeman, Bill Johnson
Regizor Prieteni Si Atat : Roger Kumble
Operator Prieteni Si Atat : Anthony B. Richmond
Producator Prieteni Si Atat : Chris Bender, Michael Ohoven, J. C. Spink, William Vince
Scenarist Prieteni Si Atat : Adam 'Tex' Davis

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

...Ryan Reynolds alias Chris! Ti-a plăcut:D?
http://www.cinemarx.ro/filme/Just-Friends-Doar-Prieteni-53404.html

Întrebări recente