| anonim_4396 a întrebat:

.stie cineva daca o sa apara in Romania sau cand filmul the first time?

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1763303/
deocamdata se stie numai pentru sua sau rusia. eu zic sa te tot uiti pe linkul` asta(dai click la data+tara) si vezi daca o sa apara in Romania. cauta si pe pro cinema.

2 răspunsuri:
| justme9 a răspuns:

Http://www.1channel.ch/......ternal.php il ai aici doar ca nu este subtitrat

O sa apara nu o sa apara filmul ''The first Time'' totul este posibil si eu astept cu botul pe labe sa merg la CINEMA si sa ma uit.