| Stefania5896 a întrebat:

Stie cineva cand apare filmul The first time? Eu l-am cautat, dar nu l-am gasit.

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt1763303/ daca la asta te referi a aparut in 21 octombrie

| Stefania5896 explică (pentru kitten95):

Si unde pot sa il privesc? Poti sa imi dai link-ul, te rog ca eu nu l-am gasit.

| kitten95 a răspuns (pentru Stefania5896):

Nu pot sa-ti dau pentru ca imi apare chestia aia cu acta si bla bla bla. incearca tu pe 990

5 răspunsuri:
| Imm0rtal a răspuns:

Http://www.noifilme.ro/the-first-time_3269/
Data lansare (SUA): 21 Ianuarie 2012

| justme9 a răspuns:

Http://www.1channel.ch/......ternal.php uite aici dar nu este subtitrat

| ovidiuuuu a răspuns:

Nu il gasesc nici pe 990....imi spuneti si mie unde il pot gasi? ...va rog!