| Deliaale a întrebat:

Buna, stie cineva daca o sa apara si a patra parte din filmul Maze runner?

5 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Nu mai apare, The Maze Runner e o trilogie, celelalte cărți apărute sunt prequeluri, un fel de prolog, Ordin să ucidă se petrece cu 13 ani înainte de evenimentele din vol 1 iar acțiunea din Arșița are loc chiar înainte de vol 1.

| artemis750 a răspuns:

Nu se știe nimic sigur, însa dacă-ti place și să citești, seria Maze Runner e formată din 5 cărți.happy

| Deliaale explică (pentru artemis750):

Mie mi-a placut foarte mult filmul, am vazut toate 3 partile, nu stiu daca mai apare si a patra din moment ce filmul a avut un final fericit

| Deliaale explică (pentru artemis750):

Nu stiu daca mai apare si a patra parte deoarece in ultima parte filmul a avut un final fericit!

| oParadox a răspuns (pentru Deliaale):

Final fericit?
nu e cel mai inspirat final fericit, moare cineva...