| Andre3a0180 a întrebat:

Care stie daca h2o va mai fi? Eu stiam ca Emma o sa apara in a patra parte dar tot sunt comfuza... Daca imi raspundeti dau fundita.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Asa stiu si eu
In primul episod din sezonul asta cand Bella s-a intalnit cu Cleo si RIki, Riki a zis ca ii e dor de Emma, iar cleo a zis ca se va intoarce, ca este in excursie in jurul lumii cu parintii
Si in partea a 4a o sa apara si EMma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emma a murit intr-un accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In partea a4a va aparea. happy E plecata cu parintii ei si se va intoarce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca sezonul 4 nu se va mai filma. Producatorul, Jonathan M. Shiff a spus ca sezonul 3 va fi ultimul.

O zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai fii pentru ca fetele vor arata mai matur, nu vor mai parea niste adolescente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mai fi cu povesti noi. Asae Emma va aparea deoarece sezonul acesta nu am putut apare pentru ca a participat la filmul ''Messenger''Bella doar o inlocuia dar cred ca si ea va mai fi precum a 4 sirena.Tot ce se poate intampla